Meist

Kaubamärgi ESCANDO ajalugu algas 90-ndate lõpust, kui sai muretsetud seade suhkru pakkimiseks “stick” (stick – ingl. k. pulk) tüüpi kotikestesse.

Aja möödudes on aga tootmine ja seadmed hakanud laienema ning olid sõlmitud lepingud erinevate Euroopa ja Aasia tootjatega. Tänaseks päevaks on ESCANDO kaubamärk tuntud nii tootjana kui ka importijana laiaulatusliku valikuga toodetele HoReCa ettevõtetele (toitlustus) ja ettevõtetele teistes valdkondades. Meie poolt pakutavat toodangut saab jaotada kahte rühma:

  1. Me pakume laiaulatuslikku valikut pakendamise lahendustega ja kaasaskäivate toodetega nagu näiteks portsjonilised suhkru-, soola- või piprakotikesed; kommid ja närimiskumm (tükkidena pakendatud), salvrätikud, minilipud, pastapliiatsid, õhupallid, pakendatud hiinapulgad (chopsticks), tikud, nimesildihoidjad (rinnale käivad sildid nimega), plastikust kliendikaardid, kleeplint/teip (pakendamislint), paber- ja polüetüleenikotid ning palju muud.
  2. Teiseks meie tegevussuunaks on kõik polügraafiaga seonduv. Meil on mitmeid erinevat tüüpi tootmisseadmeid tänu millele saame pakkuda sõbraliku hinnaga erinevat toodangut, nagu näiteks: visiitkaarte, kleepse, plakateid, bännereid, menüüsid, katalooge, karpe, roll-up’e ja palju muid asju, mis ühel või teisel määral polügraafiaga seostuvad.

Meie tootmisvõimalused ja keskladu asuvad Eesti pealinnas – Tallinnas. Kuid me ekspordime kaupa ka kõikidesse Balti- ja Skandinaaviamaadesse. Aastatepikkune kogemus, kvaliteet, paindlikud tasumise võimalused, korrektsus ning lojaalsete partnerite leidmine Põhja-Euroopa riikides on meie ettevõtte kestva arengu tugipunktideks. Tänu oma geograafiliselt heale asukohale logistilises mõttes oleme võimelised tagama väga kiiret ja säästlikku kohaletoimetamist kogu oma toodangule kõikidesse eelnimetatud regiooni riikidesse.

Me vastame meelsasti Teie tellimustele ning loodame saavutada kasulikke partnerlussuhteid uskudes, et kõikidele olukordadele on võimalik leida kompromissipõhine lahendus

Kõige olulisem on mõlemapoolne soov võimalike lahenduste leidmiseks ning sellisel juhul on lõppkokkuvõttes kõik tehtav!